Історична довідка
Запрошуємо на навчання
Рисунок11

Рисунок11

11111111111г

Рисунок11

Коментарі
    Рубрики

    Історична довідка

    ВСП «Чернігівський фаховий коледж інженерії та дизайну Київського національного університету технологій та дизайну» заснований на загальнодержавній формі власності, не має статусу юридичної особи, є відокремленим структурним підрозділом Київського національного університету технологій та дизайну; підпорядковується Міністерству освіти і науки  України.

    Навчальний заклад створений згідно постанови Ради народного господарства Київського економічного адміністративного району від 15 липня 1962 року, як Чернігівський вечірній механіко-технологічний технікум з метою підготовки спеціалістів для текстильної промисловості.

    З моменту ліквідації Київського економічного району технікум був підпорядкований Управлінню кадрів та навчальних закладів Міністерства легкої промисловості СРСР, а з 01 січня 1990 року технікум підпорядковувався Міністерству легкої промисловості УРСР.

    Статус денного навчальний заклад отримав на підставі Рішення міжгалузевої акредитаційної комісії від 19 травня 1994 року (протокол №11) та наказу Міністерства освіти України від 17 червня 1994 року.

    Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 1995 року №766 технікум був підпорядкований Міністерству промисловості України.

    Постановою Кабінету Міністрів України від 24 січня 1997 року №78 «Про впорядкування мережі вищих навчальних закладів І та II рівнів акредитації» навчальний заклад був переданий із сфери управління Мінпрому до сфери управління Міністерство освіти України.

    Відповідно до Указу Президента України від 12 вересня 1995 року №832/95 «Про основні напрями реформування вищої освіти в Україні» та на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 29 травня 1997 року №526 «Про вдосконалення мережі вищих та професійно-технічних навчальних закладів», а також наказу Міністерства освіти України від 20 червня 1997 року №218 «Про реформування мережі вищих навчальних закладів, підпорядкованих Міністерству освіти» були ліквідовані Чернігівський державний механіко-технологічний технікум та Чернігівський вечірній хіміко-технологічний технікум і на їх базі був створений Чернігівський державний механіко-технологічний технікум.

    Чернігівський державний механіко-технологічний технікум здійснював освітню діяльність за І рівнем акредитації і вів підготовку молодших спеціалістів за денною та заочною формами навчання за вісьмома спеціальностями. Майже за 50 років у стінах технікуму підготовлено більше 8,5 тисяч фахівців.

    Згідно наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України   від 25 лютого 2011 року № 194 було змінено назву з Чернігівського державного механіко-технологічного технікуму на Чернігівський промислово-економічний коледж Київського національного університету технологій та дизайну.

    Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 29.05.2020 № 716 «Про перейменування відокремлених підрозділів Київського національного університету технологій та дизайну» та наказу Міністерства освіти і науки України від 11.09.2020 № 1131 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 29 травня 2020 № 716» було змінено назву з Чернігівського промислово-економічного коледжу Київського національного університету технологій та дизайну на Відокремлений  структурний підрозділ «Чернігівський фаховий коледж інженерії та дизайну Київського національного університету технологій та дизайну».

    В коледжі здійснюється підготовка здобувачів освіти за спеціальностями:

    Спеціальність    022  Дизайн.

    Циклова комісія дизайну щорічно готує спеціалістів в області графічного дизайну, які володіють графічними редакторами Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Corel DRAW,  Adobe InDesign, рисунком, живописом, композицією, шрифтом, різноманітними графічними техніками. Наші випускниики можуть працювати у таких напрямках:

    —  Створення дизайну для сайтів, інтернет-банерів.

    —  Робота над макетами для журналів, книг і газет.

    —  Візуалізація реклами.

    —  Розробка фірмового стилю, брендингу.

    —  Робота над знаками, покажчиками, схемами руху.

    Спеціальність   071  Облік і оподаткування.

    Бухгалтерський облік — одна з найважливіших складових роботи будь-якого підприємства в умовах тотальної автоматизації бізнес-процесів, на чолі яких все одно буде стояти людина. В умовах світу, що швидко трансформується, гнучкість і постійне навчання дозволяє оперативно реагувати, уникати помилок і фінансових втрат організації.

    Циклова комісія обліково-аналітичних та економічних дисциплін пишається випускниками-бухгалтерами, які працюють у різних галузях народного господарства і досягають значних успіхів у роботі. Отримана професійна підготовка дала їм змогу зайняти  високі посади на підприємствах різних галузей господарства від рядового бухгалтера до управлінського апарату.

    Спеціальність   133 Галузеве машинобудування.

    Випускники даної спеціальності мають кваліфікацію — технік з експлуатації та ремонту устаткування. Це універсальний фахівець з обслуговування та ремонту різної види техніки, в тому числі автоматизованої. Такий фахівець має знання з ремонту і обслуговуванню різних технічних механізмів. Технік може працювати в різних галузях виробництв:  машинобудуванні, сільському господарстві, житлово-комунальному господарстві, хімічній промисловості, ремонті та обслуговуванні автотранспорту.

    Спеціальність   141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

    Випускникам відкриваються широкі перспективи для роботи. Немає жодної сфери життєдіяльності людини, де б не застосовувалась електроенергія. В промисловості, на підприємствах, установах, науково-дослідних та проектно-конструкторських організаціях по монтажу, налагодженню та ремонту електрообладнання в системі електричних мереж, трансформаторних станцій, в побуті, в аграрному секторі.

    Спеціальність   174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та  робототехніка.

    Дана спеціальність — одна з найпрогресивніших у наш час. Випускники забезпечують експлуатацію засобів і систем автоматизації, що функціонують на кожному сучасному підприємстві, транспорті в службах обслуговування телекомунікаційних систем та інформаційних технологій, в сфері розробки та управління програмного забезпечення. Їх діяльність пов’язана з монтажем, налагодженням, обслуговуванням, програмуванням, модернізацією систем автоматики технологічного обладнання, перевіркою та ремонтом контрольно-вимірювальних приладів.

    директор

     

    ГАЙДЕЙ Олексій Олексійович, к.е.н., директор ВСП «ЧФКІД КНУТД»

    Народився у 1949 році на Чернігівщині. У 1971 році закінчив фізико-математичний факультет Чернігівського державного педагогічного інституту ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Фізика і електротехніка», а в 1984 році — економічний факультет Херсонського індустріального інституту за спеціальністю «Економіка і організація промисловості предметів широкого попиту».

    З 1985 року очолював Чернігівський державний механіко-технологічний технікум, а в даний час продовжує очолювати реорганізований навчальний заклад ВСП «Чернігівський фаховий коледж інженерії та дизайну Київського національного університету технологій та дизайну».

    1991-1998 рр. — депутат міської ради. Виконував обов’язки голови комісії з питань економічного розвитку, фінансів та бюджету міста Чернігова.

    Академік Української Академії наук національного прогресу. Заслужений працівник освіти України. Має друковані навчальні посібники та наукові публікації у фахових виданнях. Займається науковою роботою.

    Оставить комментарий

    Оголошення
    Архів
    Скринька довіри
    Скринька довіри
    Телефони довіри

    Дитяча лінія 116 111 або 0 800 500 225 (з 12.00.До 16.00);
    Гаряча лінія щодо булінгу 116 000;
    Гаряча лінія з питань запобігання насильству 116 123 або 0 800 500 335;
    Уповноважений Верховної Ради з прав людини 0 800 50 17 20;
    Уповноважений Президента України з прав дитини 044 255 76 75;
    Центр надання безоплатної правової допомоги 0 800 213 103;
    Національна поліція України 102.


    Хостинг для WordPress сайтов