Обліково-аналітичних та економічних дисциплін
Запрошуємо на навчання
Рисунок11

Рисунок11

11111111111г

Рисунок11

Коментарі
  Рубрики

  Обліково-аналітичних та економічних дисциплін

  IMG_9590

   

  В сучасних ринкових умовах змінюється зміст та характер роботи спеціалістів бухгалтерського обліку. Із зміною пріоритетів в економіці змінились вимоги до змісту фінансово-економічної  та обліково-аналітичної роботи, як результат – підвищились вимоги до підготовки спеціалістів.

  Суть підготовки спеціалістів з бухгалтерського обліку можна розглядати як систему економічних знань, певних навичок і вмінь, спрямованих на виховання економічної свідомості спеціаліста, його світогляду, поглядів і переконань.

  Перед викладачами комісії обліково-аналітичних дисциплін стоїть завдання готувати фахівців так, щоб вони мали певний теоретичний фундамент, на базі якого потім протягом усього життя поповнювали б отримані знання. Для спеціалістів з бухгалтерського обліку це особливо важливо, оскільки законодавство постійно змінюється. І хоча викладачі дають найновіші знання студентам, але отримана інформація швидко стає застарілою. Тому вони прагнуть не просто дати студенту певний обсяг знань передусім навчити його методології професійної діяльності, методів самоосвіти в майбутньому.

  Основна мета викладачів циклової комісії – забезпечити достатній рівень підготовки молодших спеціалістів, які після закінчення коледжу здатні постійно оновлювати професійні знання, мобільно та швидко адаптуватись до змін в соціально-культурній сфері, системах техніки та технології, організації виробництва.

  Голова циклової комісії — Ренська І.В. викладач вищої категорії, викладач-методист

  До складу циклової комісії входять: 8 викладачів вищої категорії, з них 5 викладачів-методистів, 3 викладачі першої категорії.

  Викладацький склад циклової комісії обліково-аналітичних та економічних дисциплін:

  1 Гайдей О.О. – директор коледжу, кандидат економічних наук, викладач вищої категорії, викладач-методист, заслужений працівник освіти

  2 Багмут Т.В. — викладач першої  категорії

  3 Бешун Л.В. – викладач першої категорії

  4 Биховець І.М. – викладач вищої категорії, викладач-методист

  5 Білаш П.Д. –  викладач вищої категорії, викладач-методист

  6 Богдан Д.А.- викладач першої  категорії

  7 Малиновська Н.Б. — викладач вищої категорії, викладач-методист

  8 Мороз В.В. – викладач вищої категорії

  9 Мороз Л.А. — викладач вищої категорії, викладач-методист

  10 Помазна О.Б. – викладач вищої категорії

  11 Ренська І.В. — викладач вищої категорії, викладач-методист

  У кожної людини є фантастично великі можливості вибору. І це велике щастя на все життя – не помилитися, обрати потрібну, по душі та по здібностям професію, щоб із задоволенням працювати і відчувати власну приналежність до великої справи. В сучасних умовах важливим є формування адекватного ринкового мислення у випускників коледжу.

  Циклова комісія пишається випускниками-бухгалтерами, які працюють у різних галузях народного господарства і досягають значних успіхів у роботі. Отримана професійна підготовка дала їм змогу зайняти  високі посади на підприємствах різних галузей господарства від рядового бухгалтера до управлінського апарату.

  Оставить комментарий

  Оголошення
  Архів
  Скринька довіри
  Скринька довіри
  Телефони довіри

  Дитяча лінія 116 111 або 0 800 500 225 (з 12.00.До 16.00);
  Гаряча лінія щодо булінгу 116 000;
  Гаряча лінія з питань запобігання насильству 116 123 або 0 800 500 335;
  Уповноважений Верховної Ради з прав людини 0 800 50 17 20;
  Уповноважений Президента України з прав дитини 044 255 76 75;
  Центр надання безоплатної правової допомоги 0 800 213 103;
  Національна поліція України 102.


  Хостинг для WordPress сайтов