Рисунок11

11111111111г

Рисунок11

Коментарі
  Рубрики

  Студенське самоврядування

  РОБОТА СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

  Коледж – друга родина для  студентів. І дуже важливо, щоб кожен із них зміг не тільки здобути професію, а й розкрити себе як особистість.

     Головною метою навчально-виховного процесу у нашому закладі є формування гармонійно розвинутої особистості, що поєднує в собі духовне багатство, моральну чистоту, фізичну досконалість; орієнтація студентського колективу на одержання міцних знань з обраної спеціальності, творчого й відповідального відношення до навчання; набуття молодим поколінням соціального досвіду, успадкування духовних цінностей українського народу, досягнення високої культури міжнаціональних взаємин; стимулювання прагнення до здорового способу життя; орієнтація на розвиток здібностей, обдарувань студентів, підвищення престижу інтелекту і загальної культури.

     Тому формування творчої молоді нерозривно пов’язане із відродженням нації, демократизацією суспільства, поглибленням самоврядування, що передбачає висунення молоді на керівні посади в різних сферах суспільства. Першим кроком є участь студентства у студентському самоврядуванні коледжу, відділеннях, групах.

     У 2017-2018 навчальному році продовжує свою роботу студентська рада , яку очолює Печуриця Роман. Адже саме від ініціативності і креативності студентської молоді буде залежати і наскільки цікавим буде навчальний процес, і корисним дозвілля.(детальніше)

  Положення про студентське самоврядування (завантажити)

  Оставить комментарий

  Оголошення
  Тиждень відділення 08.10.18 - 12.10.18 (переглянути програму)
  Архів
  Скринька довіри
  Скринька довіри

  Хостинг для WordPress сайтов