Рисунок11

11111111111г

Рисунок11

Коментарі
  Рубрики

  Міжвузівська науково-практична конференція

  Міжвузівська науково-практична конференція

  «Розвиток сучасного менеджменту в Україні: перспективи і напрями»

   05.12.18р. в Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ була проведена Міжвузівська науково-практична конференція «Розвиток сучасного менеджменту в Україні: перспективи і напрями». Конференція проводилась з метою здійснення комплексного наукового розгляду сучасного менеджменту в Україні, його перспектив, із залученням зусиль викладачів та студентів коледжів, університетів м. Чернігова.

  У конференції взяли участь студенти та викладачі ЧПЕК КНУТД, Коледжу економіки і технологій ЧНТУ, КТКТ ЧНТУ, Академії Державної пенітенціарної служби, ЧНТУ, Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченко.

  Чернігівський промислово-економічний коледж КНУТД представляли студентки групи БОД-116 Гормилко Тетяна (тема доповіді
  «Гендерний аспект  менеджменту  персоналу») та Личкун Юлія (тема доповіді «Екологічний туризм як перспективний напрям економічного розвитку Чернігівського регіону»), керівник Ренська Ірина Володимирівна.

  Науково-практична конференція показала, що навчання у коледжі сприяє не тільки формуванню у майбутніх молодших спеціалістів економічних знань, але і розвитку їх творчої активності.

   

   

   

  Оставить комментарий

  Оголошення
  Тиждень відділення 08.10.18 - 12.10.18 (переглянути програму)
  Архів
  Скринька довіри
  Скринька довіри

  Хостинг для WordPress сайтов