Рисунок11

11111111111г

Рисунок11

Коментарі
  Рубрики

  Тиждень відділення 2018

  З 08 по 12 жовтня в коледжі пройшов тиждень відділення , протягом якого студенти всіх курсів взяли участь у різноманітних тренінгах, круглих столах, майстер-класах, спортивно-виховних заходах, екскурсіях на підприємства м. Чернігова. Зокрема: отримали поради з самоорганізації від керівника центру розвитку «Лідер» Ірини Дейнеко, зустрілись з представниками підприємства «Караван Пластик індастрі» ЛТД Кривун О.В. та Сидоренком В.В., обговорили можливостві проходження виробничих практик, а також подальшого працевлаштування.

  Для студентів І та ІІ курсів викладачами спеціальних дисциплін Шевченко О.В., Лукашевич В.А., Седлеш Ю.Б., Олійник В.В. та Алійник Ю.В. проведені цікаві майстер-класи з зануренням у особливості майбутньої професії.

  Напередодні дня захисника України, студенти першого курсу взяли активну участь у «Козацьких розвагах», скуштували смачний козацький куліш. Для студентів-бухгалтерів викладач спеціальних дисциплін Ренська І.В. провела уроки фінансової грамотності з особистої та кібербезпеки.

  Оставить комментарий

  Оголошення
  День відкритих дверей відбудеться 28 лютого 2019 року
  Архів
  Скринька довіри
  Скринька довіри

  Хостинг для WordPress сайтов