Рисунок11

11111111111г

Рисунок11

Коментарі
    Рубрики

    Тиждень комісії спеціальних механічних та загально – технічних дисциплін

    Під час тижня циклової комісії спеціальних механічних та загально – технічних дисциплін, який проходив з 26.03.2018 по 30.03.2018 р. були проведені наступні заходи:

    - Науково – теоретична конференція на тему «Порівняння систем маркування сталей»; доповідь з науково-дослідної роботи студента групи МХД-114 Лопухова Є.;

    - Захисти курсових проектів випускних груп з дисциплін «Обладнання текстильної галузі», «Технічне обслуговування та ремонт обладнання», «Економіка, організація та планування виробництва» (групи МТД-215, МХД-114) ;

    - Відкрита виховна година «Фізичний бій» з предмету Фізика для студентів першого курсу, викладач Кузьменко О.М. ;

    -  Проведені олімпіади :

    - з дисципліни Інженерна графіка (Савчук А.М.) ;

    -  олімпіада з предмету Фізика (Кузьменко О.М.) ;

    - екскурсія на Чернігівський механічний завод.

    Науково — теоретична конференція «Дослідження систем маркування металевих сплавів іноземними виробниками»

    1

    Науково — теоретичну конференцію проводив викладач ВК, викладач – методист  Савчук Анжеліка Миколаївна.

    Учасники конференції студенти групи МХД-116,217

    Доповідь з науково-дослідної роботи «Дослідження впливу напилення на експлуатаційну характеристику деталі»

    Керівник науково – дослідної роботи Семерня Тетяна Іванівна, студент групи МХД-114 Лопухов Євген.

    Відкрита виховна година на тему : «Фізичний бій»

    20

    21

    Викладач Кузьменко О.М., студенти першого курсу.

    Захисти курсових проектів випускних груп

    Група МТД-215

    30

    Наскрізний захист курсових проектів приймала комісія в складі: Гайдей О.О. – голова комісії, директор коледжу; Бондаренко С.В. – член комісії; Савчук А.М. – член комісії; Ренська І.В.- член комісії; Білаш П.Д. – член комісії; Андрієнко С.О., Семерня Т.І. – члени комісії.

    Відкрив наскрізний захист студент Стешенко О.Л.

    40

    41

    Студент Силенок Є.С.

    50

    51

    Студенти відповідали на запитання  членів комісії чітко, впевнено.

    Олімпіада з дисципліни «Інженерна графіка»

    Олімпіада з дисципліни «Інженерна графіка» проводилась на групах ТХД, ДЗД, ЕД-116,217.

    Студенти зайняли :

    Перше місце – Андросенко М.В., група  ДЗД-116,217

    Друге місце –  Самокиш П.М., група  ДЗД-116,217

    Третє місце –  Кравченко П.П., група  ТХД-116,217

    Відкрите заняття Седлеша Ю.Б., викладача ВК з дисципліни «Технологія обробки матеріалів» (група МХД-116,217)

     

    На відкритому занятті були присутні викладачі ЦК спеціальних механічних та загально–технічних дисциплін.

    Наскрізний захист курсових проектів студентів

    Група МХД-114

    Наскрізний захист курсових проектів приймала комісія в складі :

    Гайдей О.О. – голова комісії, Ренська І.В. – голова комісії, Семерня Т.І., Мороз В.В., Білаш П.Д., Бондаренко С.В. – члени комісії.

    80

    81

    На наскрізний захист були запрошені студенти другого курсу, група МХД-116,217.

    Відкрив наскрізний захист студент Зінич Костянтин, його захист проходив на високому рівні з використанням мультимедійної техніки.

    90

    Студент Черняк Андрій

    91

    Студент Пастухов Микола

    92

    Студент Лопухов Євген

    93

     Екскурсія на Чернігівський механічний завод

    Оставить комментарий

    Оголошення
    Тиждень відділення 08.10.18 - 12.10.18 (переглянути програму)
    Архів
    Скринька довіри
    Скринька довіри

    Хостинг для WordPress сайтов