Доповідь — програма (2016)
Запрошуємо на навчання
Рисунок11

Рисунок11

11111111111г

Рисунок11

Коментарі
    Рубрики

    Доповідь — програма (2016)

    Доповідь — програма

    претендента на посаду директора

    Чернігівського промислово-економічного коледжу

    Київського національного університету технологій та дизайну

    (2016 рік)

     

    Шановні колеги та співробітники!

     

    Сьогодні у черговий раз, у силу обставин, які склалися, ми проводимо наші загальні збори з обрання кандидата на посаду директора нашого коледжу. Я особисто задоволений, що на сьогоднішній день ми змогли вирішити питання входження до КНУТД відокремленим структурним підрозділом. Це дає можливості нового якісного розвитку нашого навчального закладу та забезпечення умов стабільності у цей непростий час реформування системи освіти у нашій державі.

    Хочу зупинитись коротко на історичному розвитку нашого навчального закладу, оскільки за багато років склад нашого колективу змінився, і мало хто знає, що ми пройшли непростий шлях розвитку, а він був непростим тому, що в ці часи великі зміни відбувалися на державному рівні.

    Розпорядженням Ради народного господарства Київського економічного адміністративного району від 15 червня 1962 року за № 234 був створений Чернігівський вечірній механіко-технологічний технікум, який розпочав підготовку фахівців середньої ланки для текстильної та хімічної промисловості, а саме для підприємств — новобудов Чернігівського камвольно-суконного комбінату та Чернігівського комбінату «Хімволокно». Хочу зауважити, що рівно через рік у 2017 році 15 червня наш навчальний заклад буде святкувати 55-річний ювілей.

    Паралельно з відкриттям нашого навчального закладу відкривається школа ФЗУ Чернігівського «КСК». Дані навчальні заклади багато років працювали у нашому приміщенні.

    У 1971 році технікум підпорядковується Міністерству легкої промисловості СРСР.

    З 01 січня 1990 року технікум підпорядковується Міністерству легкої промисловості УРСР.

    Хочу зазначити, що у цей період була проведена нашим колективом велика робота з реконструкції навчального корпусу. А саме, у 1985 році ПТУ-13 отримало нове приміщення, а перед нами стояло велике завдання — створити хороші умови для навчального процесу. Завдячуючи і своєму колективу, і нашому базовому підприємству, ми з цим завданням справились у термін 5-6 місяців, і новий 1985-1986 навчальний рік розпочали у реконструйованому і добре відремонтованому навчальному корпусі.

    Статус денного навчальний заклад отримав на підставі Рішення міжгалузевої акредитаційної комісії від 19 травня 1994 року (протокол №11) та наказу Міністерства освіти України від 17 червня 1994 року.

    Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 1995 року № 766 технікум був підпорядкований Міністерству промисловості України.

    Постановою Кабінету Міністрів України від 24 січня 1997 року № 78 «Про впорядкування мережі вищих навчальних закладів І та II рівнів акредитації» навчальний заклад був переданий із сфери управління Мінпрому до сфери управління Міносвіти України.

    Відповідно до Указу Президента України від 12 вересня 1995 року      № 832-95 «Про основні напрями реформування вищої освіти в Україні» та на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 29 травня 1997 року   № 526 «Про вдосконалення мережі вищих та професійно-технічних навчальних закладів», а також наказу Міністерства освіти України від 20 червня 1997 року № 218 «Про реформування мережі вищих навчальних закладів, підпорядкованих Міністерству освіти» були ліквідовані Чернігівський державний механіко-технологічний технікум та Чернігівський вечірній хіміко-технологічний технікум, і на їх базі був створений Чернігівський державний механіко-технологічний технікум.

    Постійні зміни і реформування вимагали від керівництва та колективу великої і напруженої роботи, з якою ми з вами успішно справились.

    Нові зміни, які ми зараз переживаємо, принесли також багато роботи в організаційному плані. Але коли зміни до кращого і є хороша перспектива, то я впевнений, що ми з цією роботою справимося вчасно, якісно та з задоволенням.

    Шановні колеги та співробітники!

    Від мене, як кандидата на посаду директора коледжу, вимагається надати програму дій щодо подальшого перспективного розвитку нашого навчального закладу. Тому дозволю собі не повторюватись в деталях за роботу у попередньому календарному році, це було зроблено у звіті директора у грудні 2015 року. Тезисно зупинюсь на перспективних напрямках роботи, при реалізації яких навчальний заклад може мати позитивні результати.

    Загально-підсумкова діяльність коледжу

    За період перебування коледжу у складі КНУТД (2011-2016 рр.) колективом навчального закладу проведена відповідна робота щодо удосконалення навчально-виховного процесу, методичного, кадрового та матеріально-технічного забезпечення, а саме:

    1 Навчально-виховний процес 100% забезпечений НМК, які постійно оновлюються відповідно сучасних вимог.

    2 Усі спеціальності на даний момент ліцензовані та акредитовані, проводиться постійна робота з даного питання.

    3 За даний період відкриті дві нові спеціальності:

    5.02020701 «Дизайн»

    5.05020201 «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва»  (відбулась первинна акредитація).

    4 Відпрацьована та діє система з проведення профорієнтаційної роботи.

    5 Велика робота проведена щодо організації роботи навчальних кабінетів і лабораторій, їх щорічної атестаці з визначенням рейтингу.

    6 Створено 9 навчальних кабінетів і лабораторій з новим забезпеченням, новими меблями та необхідним матеріально-технічним забезпеченням (ТЗН, лабораторне обладнання, прилади, наочність тощо) відповідно до типового переліку обладнання для нових спеціальностей:

    —   Кабінет теплотехніки та гідравліки,

    —   Лабораторія експлуатації та ремонту засобів автоматизованих систем,

    —   Кабінет монтажу та налагодження автоматизованих систем,

    —   Лабораторія автоматизації технологічних процесів автоматики та автоматичного регулювання,

    —   Лабораторія програмування та обчислювальної техніки,

    —   Лабораторія засобів вимірювання,

    —   Кабінет дизайну,

    —   Кабінет кольорознавства,

    —   Кабінет рисунку та живопису.

    7 Закінчено будівництво навчального корпусу № 3 з автономною системою опалення, який забезпечений повністю новими навчальними меблями і в якому облаштовано 13 навчальних кабінетів і лабораторій та 6 службових та допоміжних приміщень.

    8 Відповідно до наказу МОН України від 11.11.2014р. № 1294 на баланс КНУТД був переданий навчальний корпус (вул. Івана Мазепи, 72), який знаходиться на даний момент у користуванні коледжу. У даному приміщенні проведено профілактичний ремонт та заново облаштовані навчальні кабінети і лабораторії для двох нових спеціальностей «Дизайн» та «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва», а також розташовані кабінети і лабораторії спеціальності «Виготовлення виробів і покрить із полімерних матеріалів».

    У даному приміщенні розташовані їдальня, актова та спортивна зали, які ще потребують проведення ремонтних робіт.

    Приміщення повністю забезпечене новими меблями.

    9 На виконання розпорядження ректора університету від 18.02.2016р. № 13 щодо реєстрації нерухомого майна та земельних ділянок хочу проінформувати, що на корпуси № 1 та № 3 акти на право власності є в наявності, на корпус № 4 на стадії вирішення.

    На земельні ділянки оформлення необхідних документів на право постійного користування буде проведено до кінця серпня 2016 року.

     Перспективи розвитку навчального закладу

    1 Забезпечити високий рівень організації вступної кампанії 2016 року, прозорість, демократичність і відкритість роботи приймальної комісії, дотримання вимог нормативно-правових документів щодо організації прийому та зарахування на навчання.

    2 Посилити зв’язки навчального  закладу з роботодавцями з питань вдосконалення навчальних планів, формування проектних показників обсягу державного замовлення, організації проведення практик, розподілу студентів, залучення висококваліфікованих практичних працівників до участі в навчальному процесі.

    3 Забезпечити широке залучення студентів до проведення наукових досліджень та впровадження їх результатів у виробництво, посилення ролі студентських олімпіад та конференцій у науковому та професійному зростанні обдарованих студентів.

    4 Систематично проводити заходи, спрямовані на національно-патріотичне виховання молоді, що є особливо важливим на даний момент.

    5  Підготовка до повторної акредитації спеціальності 5.05070104 «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд» (у 2017р.).

    У зв’язку з цим провести роботу з удосконалення кадрового, методичного і матеріально-технічного забезпечення даних напрямів підготовки.

    6 Забезпечити ефективну діяльність органів студентського самоврядування: старостату, рад відділень, гуртожитку, академічних груп, активізувати роботу батьківських комітетів коледжу та навчальних груп.

    7 Забезпечити ефективне функціонування студентських науково-дослідних центрів, які мають стати організаційними осередками здійснення всього комплексу науково-дослідницької роботи, від обґрунтування їх актуальності до впровадження їх результатів в навчально-виховний процес та виробництво.

    8 Забезпечити формування і ефективну роботу баз виробничих практик відповідно до навчальних планів та планів практичної підготовки студентів коледжу.

    9 Забезпечити переоснащення парку комп’ютерної техніки та поповнення навчальних приміщень мультимедійними технічними засобами відповідно до сучасних вимог.

    10 Продовжити поповнення кабінетів і лабораторій новим обладнанням та навчально-методичними засобами для ефективного забезпечення навчального процесу нових спеціальностей 5.05020201 «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва» та 5.02020701 «Дизайн».

    11 На виконання рішення Вченої ради університету від 24 червня 2015 року провести відповідну роботу, а саме:

    11.1 З метою підвищення якості підготовки  фахівців та реалізації Програми розвитку МСОП (модульне середовище освітнього процесу) забезпечити розробку МСОП для студентів коледжу до кінця 2016 року.

    12 На виконання рішення ректорату університету від 18 січня 2016 року продовжувати виконання Комплексної науково-технічної програми (КНТП) «Енергоефективність та енергозбереження» на 2012-2017р.р.

    13 Вдосконалювати систему ступеневої підготовки фахівців: школа – ПТНЗ – коледж – університет з метою підвищення ефективності освітньої діяльності у процесі підготовки спеціалістів з вищою освітою.

    14 Згідно з Постановою КМУ від 30 грудня 2015 року № 1187 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти» основним завданням колективу коледжу є проведення підготовчої роботи щодо методичного, кадрового та матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу у навчальному закладі та проведення процесу ліцензування усіх спеціальностей за рівнем ступеня «молодшого бакалавра».

    Як керівнику хочеться мати надію, що система ВНЗ І-ІІ р.а. буде розвиватись, буде потрібна економіці нашої держави, і наш навчальний заклад у даній системі буде займати чільне місце. Колектив коледжу налаштований на результативну творчу діяльність.

    Дякую за увагу!

     

    Претендент на посаду

    директора ЧПЕК КНУТД                                                             О.О. Гайдей

    Оставить комментарий

    Оголошення
    Архів
    Скринька довіри
    Скринька довіри
    Телефони довіри

    Дитяча лінія 116 111 або 0 800 500 225 (з 12.00.До 16.00);
    Гаряча лінія щодо булінгу 116 000;
    Гаряча лінія з питань запобігання насильству 116 123 або 0 800 500 335;
    Уповноважений Верховної Ради з прав людини 0 800 50 17 20;
    Уповноважений Президента України з прав дитини 044 255 76 75;
    Центр надання безоплатної правової допомоги 0 800 213 103;
    Національна поліція України 102.


    Хостинг для WordPress сайтов