Рисунок11

11111111111г

Рисунок11

Коментарі
  Рубрики

  Виховна робота

         6 березня 2017 року студенти нашого коледжу груп БОД-115 та БОД-216  відвідали Чернігівську  ОУНБ імені В. Г. Короленка де відбулась друга літературно-поетична та музично-хорова імпреза кафедри музичного мистецтва ФПН ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка «Україна тому стала Україною, що в неї був Тарас Шевченко…» до 203 річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка та до 140-річчя заснування ЧОУНБ ім. В.Г. Короленка. Автор та режисер творчого проекту Олег Васюта – заслужений діяч мистецтв України, член Національної спілки театральних діячів України.

       Захід розпочався віршем «Бандуристе, орле сизий» у виконанні Олега Васюти. Ведучий, майстерно маневруючи в життєписі Тараса Шевченка, ознайомив присутніх з невідомими сторінками із життя та творчості видатного поета, що пов’язані з перебуванням на Чернігівщині.
  Творчий склад імпрези презентував багатогранну обдарованість Кобзаря. Майстерно вишиваючи на музичному полотні поетичними перлами-намистинами, студенти  емоційно виконували вірші з доробку поета та пісні, що давно вже стали народними. Доповненням до поезій звучали й історії їх створення – кожна особлива та унікальна, власне, як і самі вірші.
  Музичну частину дійства наповнював професійний акомпанемент у виконанні концертмейстерів.  У творі «Елегія» пам’яті Т. Шевченка М. Лисенка мелодійна гра на фортепіано доповнювалася чуттєвою скрипкою.
     До уваги всіх присутніх була  виконана  композиція«Гуде вітер вельми в полі» та  «Не щебечи соловейку». Юні співаки зачарували гостей заходу проникливим виконанням ліричних романсів на музику М. Глінки та слова В. Забіли.
  У виконанні хору факультету початкового навчання ФПН ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка під керівництвом Станіслава Першина прозвучали відомі пісні на слова Т. Шевченка «Зоре моя вечірняя» та «Учітеся, брати мої». В мелодіях і талановитому сплетінні голосів чулися шепіт та завивання вітру над безкрайніми українськими степами, грім над могутнім Дніпром весняної пори та відчувалася велика любов поета до своєї Батьківщини – неньки-України.
  Модератор заходу Олег Васюта та творчий склад концерту подякував керівництву бібліотеки за гостинність, а всім присутнім – за щирі емоції та увагу до творчості Тараса Шевченка. Ведучий повідомив, що третя імпреза буде присвячена творчості чернігівського поета і педагога Василя Буденного.
  Захід пройшов у натхненній атмосфері українського мистецтва.

       20 грудня 2016 року студенти нашого коледжу груп ЕД-114 та МХД-114 відвідали  Чернігівську ОУНБ імені В.Г. Короленка,  де відбулось відкриття звітної виставки картин Чернігівського народного аматорського об’єднання художників «Деснянська палітра» на підтвердження звання народного.

  В підтвердження почесного звання на виставці в бібліотеці було представлено 55 робіт 23 художників – це пейзажі, портрети, натюрморти, архітектурні пам’ятки, виконані в різних техніках. Роботи вражають багатою кольоровою гамою та оригінальністю.
  Голова ЧНАО «Деснянська палітра» Людмила Бешун привітала всіх художників з вернісажем, подякувавши їм за нові творчі доробки. Слова подяки прозвучали і в адрес адміністрації та працівників відділу мистецтв, які допомогли в організації та підготовці виставки.
  Приємно усвідомлювати, що «Деснянська палітра» постійно поповнюється обдарованими особистостями, з’являються нові твори, нові підходи у передачі світобачення. Художники гідно продовжують традиції образотворчого мистецтва Чернігівщини, підтверджуючи високе звання народного аматорського об’єднання. Роботи митців знаходяться в колекціях не тільки чернігівських цінителів мистецтва, а й усієї України та багатьох зарубіжних країн, як доказ високого професіоналізму та художнього смаку.

        26 жовтня студенти нашого коледжу груп ЕД-116, МХД-116 відвідали відкриття виставки світлин  «Чудове поруч» чернігівського фотографа Анатолія Чорноівана.

         Анатолій Кіндратович народився 1937 року в селищі Дмитрівка Бахмацького району Чернігівської області. Після закінчення семирічної школи вступив до нафтопромислового технікуму у м. Львів. Згодом закінчив Львівський політехнічний інститут.

        Анатолій Кіндратович – член фотоклубу «Чернігів». Учасник багатьох міських та обласних фотовиставок.

           На виставці «Чудове поруч» представлені близько п’ятдесяти світлин в жанрі пейзажу. В своїх роботах митець передав неповторну красу, загадковість та чарівність природи Поліського краю.
  Зустріч пройшла у теплій дружній атмосфері. У студентства, що було присутнє на заході, виникло багато запитань стосовно творчості Анатолія Чорноівана, тому спілкування з митцем продовжилось і по закінченню заходу.

   

  12 вересня 2016 року студенти нашого коледжу гр. БОД-116 відвідали Мистецьку вітальню Чернігівської ОУНБ імені В.Г. Короленка де відбулась музично-поетична композиція «Райніс і Аспазія: кохання через віки» за мотивами книги перекладів Рауля Чілачави «Райніс та Аспазія. Трикольорове сонце». Модератором та ведучим заходу був заслужений діяч мистецтв України, почесний діяч Єврейської Ради України, член Національної Спілки театральних діячів України, доктор філософії Олег Васюта.

  Гості заходу поринули у глибоку та чарівну атмосферу латиської культури. Приміщення бібліотеки заполонила жива музика величних класиків у виконанні Олега Васюти – Л. ван Бетховена, Ф. Шопена, О. Скрябіна, яку доповнювала красива поезія латиською, німецькою та українською мовами.

  Зустріч пройшла в затишній, чарівній, дружній атмосфері. Всі присутні отримали задоволення від спілкування з О. Васютою та виявили бажання для подальших зустрічей.

   

  Студенти нашого коледжу гр. ДЗД-115, 215  зустрілися 13 вересня 2016 року у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка  із заслуженим художником України, членом НСХУ Іваном Івановичем Пенським.
  Серед чернігівських художників Іван Пенський – один із найсамобутніших. Кращі твори майстра немовби ввібрали в себе всі барви сонця та небес, квітучої поліської природи. Найповніше його хист проявився у графіці й пейзажному живопису. Гармонійність ліній, тонка пластика, ніжний колорит – характерні риси його індивідуального творчого почерку.

  В 2016 році митцю присвоїли звання заслуженого художника України.

  На виставці «Майстер пейзажу» представлено близько 20 картин. Теплом отчого краю дихають пейзажі митця, переносять назад в дитинство, приваблюючи своєю довершеністю.

  Зустріч із І.І. Пенським пройшла у теплій дружній атмосфері, а спілкування з митцем продовжилось й по закінченню заходу. Художник поділився своїми творчими планами, цікаво та яскраво розповів про життєвий шлях, прикрашаючи оповідь власною поезією.  Особливе враження на присутніх справили гуморески  та вірші в авторському виконанні. Студенти та гості із задоволенням фотографувалися.

   

  12 жовтня 2016 року в читальній залі бібліотеки нашого коледжу було проведено годину спілкування зі студентами груп ТХД-116, ДЗД-116, БОД-116 присвячену Дню захисника України на тему: «Чернігівські полковники козацької доби». Студентам була надана інформація про участь Чернігівських полковників в створенні історико-архітектурних пам’яток міста та області з демонстрацією слайдів заповідних місць та історичних споруд Чернігівщини.

   

   

  Оставить комментарий

  Оголошення
  День відкритих дверей відбудеться 18 квітня 2019 року
  Архів
  Скринька довіри
  Скринька довіри
  Телефони довіри

  Дитяча лінія 116 111 або 0 800 500 225 (з 12.00.До 16.00);
  Гаряча лінія щодо булінгу 116 000;
  Гаряча лінія з питань запобігання насильству 116 123 або 0 800 500 335;
  Уповноважений Верховної Ради з прав людини 0 800 50 17 20;
  Уповноважений Президента України з прав дитини 044 255 76 75;
  Центр надання безоплатної правової допомоги 0 800 213 103;
  Національна поліція України 102.


  Хостинг для WordPress сайтов